Nyitólap Profilom Regisztráció Kilépek Belépés
                                                                MAGYAR BLITZKRIEG OLDAL                                 

                                                                       Magyarország a hősök nemzete, Németország az erényt, Franciaország a szabadságot,
                                                                               Olaszország a dicsőséget képviseli a nemzetek sorában. Magyarország a hősiesség megtestesülése.
Victor Hugo


[ Új üzenetek · Résztvevők · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
A fórum moderátora: hungaryblitz, Rolesz  
Fórum » MAGYAR FORUM » ÁLTALÁNOS FORUM » HÍREK (A játékal és a modokkal kapcsolatos hírek)
HÍREK
[HRA]hungaryblitzDátum: Péntek, 2009-10-02, 19:13 | Üzenet # 1
RABSZOLGA
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 246
Kitüntetések: 0
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Friss hír első kézből: pár héten belül megjelenik az oroszok GZM nevü mod-ja.
Az információim szerint az utolsó fázisba érkezett a munka és hamarosan kész az orosz változat, az angol sajna csak késöbb lesz kész.
Ha valaki esetleg hajlandó lenne segíteni, akkor elkészíthetnénk a magyar fordítást, az orosz alapján. Jelentkezni itt a forumban lehet.
Ez a mod az utobbi évek legnagyobb volumenü munkája, remélhetőleg nem fog csalódást okozni, de szerintem egy fordítást megér.
Ja ha minden igaz, frissitették a magyar egységeket, igy teljesen önnáló népként is játszható lesz majd, ha valaki csinál hozzá térképeket.
Jelenleg a magyar egységek a német kampány részeként vesznek részt a játékban. Ha valakinek további infóra van szüksége kérdezzen itt,
vagy a linkek között megtalálja az orosz oldalt.


HB
 
gooooliathDátum: Szombat, 2009-10-03, 17:21 | Üzenet # 2
Őrmester
Csoport: Teszterek
Üzenetek: 27
Kitüntetések: 0
Hírnév: 2
Állapot: Offline
nos..mivel egyre jobban bele jovok a terkep keszitesbe...igy lehet h rászánom magam h készítsek térképeket HRA modra...de ahhoz még fejlödnöm kell azért...bár volna kedvem hozzá!!!
 
[HRA]hungaryblitzDátum: Szombat, 2009-10-03, 17:28 | Üzenet # 3
RABSZOLGA
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 246
Kitüntetések: 0
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Na végre egy bátor jelentkező ha bármiben segíthetek csak írj! biggrin

HB
 
[HRA]RoleszDátum: Vasárnap, 2009-10-04, 04:36 | Üzenet # 4
Globális Moderátor
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 43
Kitüntetések: 0
Hírnév: 1
Állapot: Offline
En ugyan a terkepszerkeszteshez hulye vagyok, de angolbol szivesen forditok magyarra illetve magyarrol angolra. A jugo 3. palya angol forditasa hetfore a kezedben lesz HB. Egyebirant kazdo skinelo is vagyok, de a skin atalakito megfelobb kifejezes, hala AnrewT kitarto tanitasainak biggrin
 
[HRA]hungaryblitzDátum: Vasárnap, 2009-10-04, 10:25 | Üzenet # 5
RABSZOLGA
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 246
Kitüntetések: 0
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Nagyon dicséretes tanulni tanulni tanulni! smile Minden segítséggel és jótanácsal közelbb kerülünk a végső célhoz ha csak egy picit is segít bárki már nagyot lendít a munkán már csak azért is mert akkor nem érzem azt hogy csak magamnak csinálom. A minap elkezdtem egy vadiúj térképet az Ópálos környéki harcokról ez a magyar-román harcok egyik fontos helyszine az Arad térségéből előretörő magyar csapatokat itt állitotta meg a beérkező orosz hadsereg, majd pedig következik a Pénzespusztai páncélos csata ahol a magyar harkocsizók egy hadicselnek köszönhetően az orosz 18.harkocsihadtest 23 darab T-34-es harkocsiját semmisitették meg csatarepülők közremüködésével ráadásul saját veszteség nélkül. barbarian

HB
 
werderfanDátum: Szerda, 2009-10-21, 18:38 | Üzenet # 6
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 8
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Szia. Én is segítenék szivesen! Régen csináltam egy Csolnok pályát:D Meg Dorogot is. De ha gondolod, segítek bármiben, csak szólj! Úgy is én tanulnék tőled sokat! smile
 
[HRA]hungaryblitzDátum: Szerda, 2009-10-21, 20:11 | Üzenet # 7
RABSZOLGA
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 246
Kitüntetések: 0
Hírnév: 1
Állapot: Offline
SZIA werderfan ÜDV AZ OLDALON! smile
Köszönöm előre is és ez most mindenkinek szól: A HRA mód missiói még nincsenek kőbe vésve vagyis az oldalon leírt tervek kizárólag az én olvasmányaim alapján lettek összeállitva, rengeteg a témával foglalkozó könyvel rendelkezem de ezek többsége nem elég részletes ahoz hogy jó missiókat lehessen belőlük csinálni, ezért mostanában a csapat történeti műveket kezdtem el gyüjteni azonban még hiányos a könyvtár kb 10 különböző könyvem van a Don-környéki harcokról nagyon jó leírásokkal de például nagyon hiányoznak a Galiciai harcok leírásai ezért elsősorban csataleírásokat várnák mindenkitől amit itt a forumon is megjelentetnénk ezután a válalkozó szellemű térképészek megcsinálnák a térképet amiből elkészülhetne a missió.
Igy megosztanánk a munkát, és mindenki kedve és tudása alapján tenné hozzá a saját részét hogy a mi kis játékunk tovább éljen.
Természetesen ha valakinek komplett missiója van azt is nagyon szivesen beillesztem a modba illetve várom további ötleteiteket.
Azonban mivel párhuzamosan dolgozom az oldalon is, mindenkitől elnézést kérek előre is ha valakinek nem válaszolok valamilyen kérdésére azonnal.
Ha valaki esetleg kedvet érez hogy az oldal készítésében is közremüködjön elsősorban leírások készítésében, moderálásban akkor írjon nekem.
JA ÉS TESSÉK ELOLVASNI A PRIVÁT ÜZENETEKET ! wacko


HB
 
[HRA]oberseppDátum: Csütörtök, 2009-10-22, 20:25 | Üzenet # 8
Hadnagy
Csoport: Teszterek
Üzenetek: 56
Kitüntetések: 0
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Üdv!

A fentebb leírtak alapján szakmai körökben utánaérdeklődtem, hogy honnan lehetne az 1. magyar hadsereg Galíciai harcairól (fókuszálva a 2. magyar páncéloshadosztályra) részletesebben informálódni a szakirodalomból, de sajnos ezidáig nem született ilyen tanulmány, mert a hadsereg iratai nem maradtak meg. Mindenesetre amit tudhatunk azt megpróbálom összeszedni.

 
werderfanDátum: Csütörtök, 2009-10-22, 21:38 | Üzenet # 9
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 8
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
A www.netlabor.hu/roncskutatas oldalt ajánlom figyelmedbe. Elég sok írás található a magyar területen folyt harcokról és másról is! smile
 
[HRA]hungaryblitzDátum: Csütörtök, 2009-10-22, 21:40 | Üzenet # 10
RABSZOLGA
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 246
Kitüntetések: 0
Hírnév: 1
Állapot: Offline
hippy wacko rah pray moonw
Köszi nagyon várom!


HB
 
[HRA]hungaryblitzDátum: Csütörtök, 2009-10-22, 21:53 | Üzenet # 11
RABSZOLGA
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 246
Kitüntetések: 0
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Na oké köszönöm a linket is és természetesen ismerem az oldalt de pont arra akarom rávenni a tisztelt társaságot hogy ne egyedül keljen minden egyes leírást, történetet elolvasnom aztán feldolgoznom miközben csinálom a honlapot, a modelleket a missiókat stb ez igy eggyütt kicsit "sokk" és időről időre elvesztem a motivációt aztán persze ugyis tovább csinálom de elkeseritően lassan készülnek el a dolgok. :'(

HB
 
werderfanDátum: Szerda, 2009-10-28, 15:58 | Üzenet # 12
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 8
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
http://www.netlabor.hu/roncskutatas/modules/smartsection/item.php?itemid=965&keywords=csolnok

Ez alapján térképet megpróbálhatom megcsinálni? biggrin
Csolnok Dorog szomszédságába van, és képeket is tudok szerezni lehet.

 
[HRA]hungaryblitzDátum: Szerda, 2009-10-28, 20:50 | Üzenet # 13
RABSZOLGA
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 246
Kitüntetések: 0
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (werderfan)
Ez alapján térképet megpróbálhatom megcsinálni

NANÁ HAJRÁ!
Ez a csata teljesen beleillik a Konrád hadmüveletekről tervezett fejezetbe, ugyhogy rajta tessék alkotni! wacko
Ha kész írj privit!


HB
 
werderfanDátum: Péntek, 2009-10-30, 17:44 | Üzenet # 14
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 8
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Elkezdem biggrin De nemtudom annyira hogy az erőviszonyok hogy legyenek! :$

Hozzáadva (2009-10-30, 17:44)
---------------------------------------------
Volt 1939 márciusában egy magyar-szlovák kis háború. Az nem kapcsolható össze a világháborúval?

 
[HRA]hungaryblitzDátum: Péntek, 2009-10-30, 19:39 | Üzenet # 15
RABSZOLGA
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 246
Kitüntetések: 0
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (werderfan)
Elkezdem De nemtudom annyira hogy az erőviszonyok hogy legyenek! :$

Ahogy neked tetszik hisz a te műved lesz ! Azért legalább hasonlitson az eredeti történelmi tényekhez például az oroszok ne t-26 -ot alkalmazzanak. wink

Quote (werderfan)
Volt 1939 márciusában egy magyar-szlovák kis háború. Az nem kapcsolható össze a világháborúval?

A szlovák-magyar kis háborút direkt nem akartam feszegeni, ezért aztán a Fall Weiss mod csapat csinálja meg az együttmüködésemmel, vagyis egy 3-4 térképes kis fejezetként a Fall Weiss mod része lesz. surprised


HB
 
Fórum » MAGYAR FORUM » ÁLTALÁNOS FORUM » HÍREK (A játékal és a modokkal kapcsolatos hírek)
  • Oldal 1 / 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Keresés:


 Copyright Hungaryblitz
by Gabgames