Nyitólap Profilom Regisztráció Kilépek Belépés
                                                                MAGYAR BLITZKRIEG OLDAL                                 

                                                                       Magyarország a hősök nemzete, Németország az erényt, Franciaország a szabadságot,
                                                                               Olaszország a dicsőséget képviseli a nemzetek sorában. Magyarország a hősiesség megtestesülése.
Victor Hugo


[ Új üzenetek · Résztvevők · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 2
  • 1
  • 2
  • »
A fórum moderátora: hungaryblitz, Rolesz  
Fórum » MAGYAR FORUM » ÁLTALÁNOS FORUM » HRA
HRA
AdorDátum: Kedd, 2010-02-09, 15:58 | Üzenet # 1
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 7
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Sziasztok!Én még új vagyok és szeretnék segitséget kérni hogy ,hogyan tudnám megcsinálni ezt a HRA cuccott.Mer én probáltam ,de olyan hülye vagyok hozzá hogy csak na!Szóval ha valaki esetleg leirná hogy az elejétöl kezdve ,mit hova kell másolni,azt nagyon megköszönném.Elöre is köszi!
 
[HRA]hungaryblitzDátum: Kedd, 2010-02-09, 19:20 | Üzenet # 2
RABSZOLGA
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 246
Kitüntetések: 0
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Szia Ador !

A HRA 1.1 TESZT VERZIÓ TELEPÍTÉSE:
tedd az ÖSSZES letöltött *.pak fájlt a Blitzkrieg/run/mods/HRA/data mappába
ha még nincs mods vagy HRA mappa akkor készíts egyet.

itt a jelenlegi legfrissebb fájllista:

hra01
hra03
hra04
hra05
hra06
hra07
hrabuildings1
hrabuildings2
hraunits1
hraunits2
hraunits3
hraunits4
hraunits5
h raunits6
hraunits7
hraunits8
hraunits9
hraunits10
hraunits11
namejav1
trainjav1
ezek innen:http://cid-2046b308afd68597.skydrive.live.com/browse.....%81JLOK

hunlangmenü: http://cid-2046b308afd68597.skydrive.live.com/self.as....%BC.pak

map1 innen:http://cid-2046b308afd68597.skydrive.live.com/browse.....APS%5E6

scenarios1hun innen: http://cid-2046b308afd68597.skydrive.live.com/browse.....HUNGARY

EZEKNEK A FÁJLOKNAK MIND A FENT EMLÍTETT MAPPÁBAN KELL LENNIÜK! wink

 
AdorDátum: Szerda, 2010-02-10, 11:42 | Üzenet # 3
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 7
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Nagyon szépen köszönöm a segitséget,remélem sikerül összebénáznom valamit happy

Hozzáadva (2010-02-10, 11:42)
---------------------------------------------
Na megcsináltam asszem sikerült,van uj menü meg stb.,csak az "egyedi küldetés"-ben aszongya hogy hiányzik a MOD.mit tegyek?

 
gooooliathDátum: Szerda, 2010-02-10, 12:12 | Üzenet # 4
Őrmester
Csoport: Teszterek
Üzenetek: 27
Kitüntetések: 0
Hírnév: 2
Állapot: Offline
a készített missiókat keresd...custom misson angolul...ott fogod találni a pályákat,egyellöre még vázlatos formában van a játék....nem a kampánynál...rem igy sikerül...üdv
 
AdorDátum: Szerda, 2010-02-10, 18:54 | Üzenet # 5
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 7
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Csao! Na megnéztem ahol mondtad,ott vannak a pályák hogy jugoszlávia,jugoszlávia2,stb akár melyikre rámegyek ,azt irja ki hogy nincs meg a MOD.MOD hiányzik nem lehet folytatni.akkor szerintem valamit nagyon nem másoltam be amit be kelett volna.mondjuk amit leirtál azt mindet bemásoltam.ahonnan töltöttem a cuccokat ott a letöltésekben van egy blitzkrieg nevű mappa az mi akar lenni?nem lehet hogy azt vagy abbol valamit kéne még letöltenem?

Hozzáadva (2010-02-10, 16:03)
---------------------------------------------
van egy olyan érzésem hogy a mappákak nem jol csináltam meg.nem oda másoltam ahova kell.meg nekem nincs is olyan hogy editor mappa.már összezavarodtam.áááááááááá!! wacko

Hozzáadva (2010-02-10, 16:07)
---------------------------------------------
ja egyébként az mindegy hogy nekem melyik blitzkriegem van?nekem a sima blitzkrieg attack is the only defence.az jó?ja bocs hogy ilyen bna vagyok ,de tényleg nem tudom.

Hozzáadva (2010-02-10, 18:54)
---------------------------------------------
Na az van hogy megint baszkodtam vele és ugy csináltam meg a mappákat ,hogy blitzkrieg/run/data ebben a data mappában van music,scenarios,movies,maps mappák és pár pak.file.na ide másoltam amit mondtál.eredmény :volt uj magyar menü,sima blitzkriegben uj hang(ami tetszett)de a custom mission-ben nem ment a pálya mer aszonta hogy nincs mod.utána fogtam-blitzkrieg/run/a run-ba csináltam egy mods mappát,abba meg egy HRA abba meg egy data-t,és a databa is bemásoltam amit kell,tehát már két data mappa van és igy probáltam.rámentem egy pályára és kérdezte hogy felülirom azt a modot?mondom igen és akkor elindult a játék.csak egy baj volt hogy nagyon szaggat meg leviszi a speedet minusz 1-2-3-4re.

 
[HRA]hungaryblitzDátum: Szerda, 2010-02-10, 19:12 | Üzenet # 6
RABSZOLGA
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 246
Kitüntetések: 0
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Na már pont írtam volna de látom most már sikerült de a Blitzkrieg/run/data mappából szedd ki az összes hra-s fáljt nem kellenek oda!
A szaggatás meg .... nos az szinte az összes textúra nagy felbontásban készült és így az alapjátéknál nagyobb vas kell hozzá ráadásul te valószínüleg a
a legnagyobb méretű térképeken kezdtél el játszani, válaszd elsőre a jugo2-t. Jót tehet ha újraindítod a gépedet és nem nyitsz meg semmilyen másik programot, vissza állítod a képernyő felbontást, valamint ha értesz hozzá akkor a Windows buherátorokkal egy csomó haszontalan hátérszolgáltatást letiltasz a gépeden. surprised
 
AdorDátum: Szerda, 2010-02-10, 19:38 | Üzenet # 7
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 7
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Na kitöröltem onnan ahonnan mondtad meg ujrainditottam és most kis tulzással,de tökéletes lett.Nagyon köszönöm a segitséget!
 
[HRA]hungaryblitzDátum: Szerda, 2010-02-10, 20:08 | Üzenet # 8
RABSZOLGA
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 246
Kitüntetések: 0
Hírnév: 1
Állapot: Offline
biggrin jó szórakozást! wink
 
ador83Dátum: Péntek, 2010-02-12, 19:36 | Üzenet # 9
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 12
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
most még csak ez a 7pálya van?
 
[HRA]hungaryblitzDátum: Péntek, 2010-02-12, 21:12 | Üzenet # 10
RABSZOLGA
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 246
Kitüntetések: 0
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Nem csak ennyi van, de csak ennyi játszható szabadon mint egy demo. wink
 
ador83Dátum: Szombat, 2010-02-13, 10:15 | Üzenet # 11
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 12
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Ja,hát simán meg akarom szerezni a rendes játkot is.Azt honnan tudom megszerezni,és mit kell tennem?
 
[HRA]hungaryblitzDátum: Szombat, 2010-02-13, 15:11 | Üzenet # 12
RABSZOLGA
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 246
Kitüntetések: 0
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Várnod kell amíg elkészül a végleges mod. wink
Vagy melyik "rendes" játékra gondolsz?
 
ador83Dátum: Vasárnap, 2010-02-14, 08:50 | Üzenet # 13
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 12
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Ja,arra gondoltam a véglegesre.Nagyjábol meglehet saccolni hogy mikor készül el?
 
[HRA]hungaryblitzDátum: Vasárnap, 2010-02-14, 09:52 | Üzenet # 14
RABSZOLGA
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 246
Kitüntetések: 0
Hírnév: 1
Állapot: Offline
sad Ahogy a szabadidőm engedi, kb egy-két hétig tart elkészíteni egy darab valóban jó és nem összecsapott térképet, emellett folyamatosan gyártom a modelleket, skineket, stb..... valamint ez a honlap is sok időt vesz igénybe, hogy a friss infók mindenkihez eljussanak, emellett egyre több kérést kapok külföldi modderektől amit illik hamar teljesíteni. Most ott tartunk hogy a tervezett egységek 98%-a elkészült, és lehet csinálni a térképeket, de ezekhez meg szükség van új épületekre, például a parlament ami még mindig nem készült el teljesen pedig segítettek mások is, de még mindig nem az igazi.
Amint olvashatod rengeteg a munka, és ezt az oldalt tulajdonképpen azoknak hoztam létre hogy akik tudnak és akarnak is segíteni. Nélkülük még itt sem tartana az egész csak eljátszadoznék idehaza...........
 
ador83Dátum: Hétfő, 2010-02-15, 14:34 | Üzenet # 15
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 12
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Jaj értem,akkor nyugton maradok <_<.Én sajnos nem értek ezekhez és nem tudok segiteni,de azért nektek sok sikert a munkához,és bocs hogy itt fárasztolak még én is.akkor türelmes leszek és várok.Mégegyszer jó munkát.

Hozzáadva (2010-02-15, 14:34)
---------------------------------------------
Ja még annyir hagy zavarjalak már hogy,hogy kell beirni a kódokat(cheat)mer akárhogy probálom nem történik semmi.

 
Fórum » MAGYAR FORUM » ÁLTALÁNOS FORUM » HRA
  • Oldal 1 / 2
  • 1
  • 2
  • »
Keresés:


 Copyright Hungaryblitz
by Gabgames