Nyitólap Profilom Regisztráció Kilépek Belépés
                                                                MAGYAR BLITZKRIEG OLDAL                                 

                                                                       Magyarország a hősök nemzete, Németország az erényt, Franciaország a szabadságot,
                                                                               Olaszország a dicsőséget képviseli a nemzetek sorában. Magyarország a hősiesség megtestesülése.
Victor Hugo


[ Új üzenetek · Résztvevők · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
A fórum moderátora: hungaryblitz, Rolesz  
Fórum » MAGYAR FORUM » ÁLTALÁNOS FORUM » GZM7 (GZM7 MOD-ról minden)
GZM7
[HRA]hungaryblitzDátum: Csütörtök, 2010-01-28, 21:35 | Üzenet # 31
RABSZOLGA
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 246
Kitüntetések: 0
Hírnév: 1
Állapot: Offline
ITT VAGYOK FORDÍTOK DE MÁR NAGYON UNOM............
 
gauntkaDátum: Csütörtök, 2010-01-28, 23:08 | Üzenet # 32
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 11
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
A (F)ORDÍTÁST ne is említsed xD
Csinálom mnt az állat csak az unalom itt is megvan.
 
[HRA]hungaryblitzDátum: Vasárnap, 2010-01-31, 13:29 | Üzenet # 33
RABSZOLGA
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 246
Kitüntetések: 0
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Gzm7 újabb javítás jelent meg:
http://www.megaupload.com/?d=GHI3OCTL
 
gauntkaDátum: Vasárnap, 2010-01-31, 15:27 | Üzenet # 34
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 11
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Fordítással ,hogy állsz HB?
Én a repülőgépneveket fordítgatom a german résznél ,de a leírásuk nem igazán megy=S
 
[HRA]hungaryblitzDátum: Vasárnap, 2010-01-31, 16:26 | Üzenet # 35
RABSZOLGA
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 246
Kitüntetések: 0
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Most szünetet tartok és a HRA frissítést állítom össze, elkészült teljesen a Fejezet leírások és a térképekből kb 30db. Van még kb 120db térkép átlagosan 10-14 darab szövegfájl. sad cool
Ja az elkészülteket is, legalább is nagy részét át kell fogalmazni. :'( wink
 
gauntkaDátum: Vasárnap, 2010-01-31, 17:27 | Üzenet # 36
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 11
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Igen azért idegesítet fel emrt dolog ,hogy lefordítatom a progival ,de teljesen át kell foglamazni ,néha meg szerintem oda teljesen nem illő szavakat ír.
Sok sikert a HRA-hoz ,várom már ,hogy kiad
 
gooooliathDátum: Hétfő, 2010-02-01, 13:50 | Üzenet # 37
Őrmester
Csoport: Teszterek
Üzenetek: 27
Kitüntetések: 0
Hírnév: 2
Állapot: Offline
sziasztok...mi a külömbség a gzm 5.55 és a gzm 7 között...lényegessen más?..mert meg van a gzm 5.55 is nekem...ugyanazok a missiok,csak több jármüvel? vagy? üdw
 
[HRA]hungaryblitzDátum: Hétfő, 2010-02-01, 19:59 | Üzenet # 38
RABSZOLGA
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 246
Kitüntetések: 0
Hírnév: 1
Állapot: Offline
A GZM 7 a GZM5.5 tovább fejlesztett változata rengeteg a különbség és a hasonlóság is. A missiók jó része megegyezik csak mindegyiken javítgattak és rengeteget hozzátettek sok sok dolgot átírtak de bár minden tiszteletem az alkotóké rengeteg a javítani való. Ezt jelzi hogy rövid két hét alatt már két javító csomagot jelentettek meg.......... olvass bele az orosz forum vonatkozó témáiba igaz ők egy kissé elfogultak, de azért sok minden így is át fog jönni.....
 
gooooliathDátum: Hétfő, 2010-02-01, 20:19 | Üzenet # 39
Őrmester
Csoport: Teszterek
Üzenetek: 27
Kitüntetések: 0
Hírnév: 2
Állapot: Offline
azért...nem olyan könnyü el találni** egy módot...játszottam már sokat..modot..custom missiót..és az jött le h érezni kell össze rakni...ugyhiszem h a blitzkrieg alapjáték mára el avult ugye..sematikus! Ki is mertük..de be kell vallani h a legjobb...volt még pár jó kiegészitö ami tetszett,de én azt vallom h az alapjáték az olyan világba repesztett engem annóóóó h azóta se semilyen játék....
 
BanderasDátum: Szombat, 2010-02-20, 12:12 | Üzenet # 40
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 2
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Sziasztok Blitzkrieg fanok!

Évek óta egyik kedvenc taktikai játékom a Blitzkrieg, most hogy megtaláltam ezt a modot újra felraktam. Nagy bajom vele, hogy oroszra cserélte le a szöveg 98%-át. Habár az orosz írásjeleket nagyjából ismerem, sajnos a nyelvvel hadilábon állok. Látom, hogy legalább ketten elkezdtétek magyarítani a modot, szeretném megkérdezni, mely fájlokban találhatóak a szövegek, valamint a fordítást közvetlenül végzitek-e magyarra, vagy pedig az orosz-google translate angol - magyar triumvirátust alkalmazzátok-e? Ha lehet, beszállnék a fordításba, nem túl intenzív szinten egyelőre, mivel természetesen egyéb bokros teendők is akadnak az életemben, de sok kicsi sokra megy ugyebár.

 
[HRA]hungaryblitzDátum: Szombat, 2010-02-20, 13:55 | Üzenet # 41
RABSZOLGA
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 246
Kitüntetések: 0
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Oké egy kis infó: A fordítást jelenleg már négyen csináljuk én a google fordító segítségével létrehozom a durva magyar fordítást, és elvégzek minden programozási munkát. Jelenleg úgy állok hogy már csak az orosz küldetések vannak hátra ez kb 80 darab térkép átlagosan 10-14 szövegfájl.
Gauntka elvállalta az összes egység nevének és leírásának a lefordítását, Papitzky és SAS2334 pedig a már lefordított szövegeket átfogalmazza, hogy meg lehessen érteni. Nekik nem győzök köszönetet mondani mindenki helyett is. Ha el tudsz vállalni te is egy kis átfogalmazást akkor küldj nekem egy privát üzit.
 
[HRA]hungaryblitzDátum: Kedd, 2010-03-09, 18:32 | Üzenet # 42
RABSZOLGA
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 246
Kitüntetések: 0
Hírnév: 1
Állapot: Offline
GZM 7.07 ÚJ LETÖLTŐ LINK:http://www.mediafire.com/?sharek....58a8174
 
SmoothDátum: Vasárnap, 2011-01-16, 12:15 | Üzenet # 43
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 1
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Quote (|HRA|hungaryblitz)
GZM 7.07 ÚJ LETÖLTŐ LINK:http://www.mediafire.com/?sharek....58a8174

Sajnos hibás a csomagolt fájl.
Illetve, nem tudom van-e jelentősége, de úgy tűnik, mintha a GZM7-0 patch to 7-07.pak.part024.rar hiányozna.
Fel tudnád tölteni még egyszer? Köszönöm.

Az üzenetet módosította: Smooth - Vasárnap, 2011-01-16, 12:16
 
[HRA]hungaryblitzDátum: Vasárnap, 2011-01-16, 15:30 | Üzenet # 44
RABSZOLGA
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 246
Kitüntetések: 0
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Innen lehet letölteni a legfrissebb javítást:ftp://80.87.192.31/Patches%20for%20GZM7/
minden régebbit el kell távolítani! Ez tartalmaz minden eddigit!
 
KrisztiánDátum: Vasárnap, 2012-01-22, 14:29 | Üzenet # 45
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 2
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Sziasztok!

Én most regisztráltam. Nagyon szeretem a Blitzkrieg játékokat. Azt szeretném megkérdezni tőletek, hogy a Blitzkrieg Green Devils és a további kiegészítőkit honnan tudnám megszerezni. A Blitzkrieg Anthology már megvan. Van egy Blitzkrieg 2-es Liberation játékom is, de azt nem igazán értem. Sokkal gyengébb mint az első Blitzkrieg.
Még annyit kérdeznék, hogy a GZM-7 az egy konkrét játék, vagy valamilyen fejlesztés? Hogyan lehetne hozzájutni ezekhez a játékokhoz?
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.

Üdvözlök mindenkit!
 
Fórum » MAGYAR FORUM » ÁLTALÁNOS FORUM » GZM7 (GZM7 MOD-ról minden)
Keresés:


 Copyright Hungaryblitz
by Gabgames