Nyitólap Profilom Regisztráció Kilépek Belépés
                                                                MAGYAR BLITZKRIEG OLDAL                                 

                                                                       Magyarország a hősök nemzete, Németország az erényt, Franciaország a szabadságot,
                                                                               Olaszország a dicsőséget képviseli a nemzetek sorában. Magyarország a hősiesség megtestesülése.
Victor Hugo


[ Új üzenetek · Résztvevők · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
A fórum moderátora: hungaryblitz, Rolesz  
Fórum » MAGYAR FORUM » ÁLTALÁNOS FORUM » HRA (HRA)
HRA
PanzerbetyarDátum: Hétfő, 2012-01-09, 15:49 | Üzenet # 46
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 3
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Srácok mint új e fórumon, először is szeretnék gratulálni ehhez a frenetikus mod-hoz! Egyszerűen már ahogy a nemzetek egységeit (kiváltképp a sajátjainkat) és a küldetéseket elnézem, már leesik az állam! Tényleg iszonyatos munka lehetett és mindehhez fogatjátok őszinte gratulációmat mégegyszer! Csak így tovább!!

Nem akarok már az elején itt mohónak tűnni, csupán megkérdezném, hogy az alábbi egységek benne vannak vagy lesznek e a modban.:

Marder III Ausf. H és M
Marder II Ausf.F a magyaroknak, ugyanis ebből a modellből mi is kaptunk párat.
IS-1/85
Porsche tornyos Királytigris
 
[HRA]hungaryblitzDátum: Hétfő, 2012-01-09, 21:22 | Üzenet # 47
RABSZOLGA
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 246
Kitüntetések: 0
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Szia és köszönjük a dicsérő szavakat! De tessék játszani játszani játszani és utána értékelni........
A fent említett modelleket még nem tartalmazza a mod de mivel a magyarországi harcok feldolgozását csak most kezdtem el még nem maradtak le semmiről.. biggrin
És akkor ha már...... egy kis helyzet jelentés: Úgy döntöttem hogy a Tiszántúli harcok feldolgozását az eredeti tervekhez képest sokkal részletesebben fogom elkészíteni. Szerintem megérdemel egy bővebb feldolgozást és ha elkészül ígérem nagyobb dobás lesz mint a Mission Kurszk, legalább is hasonló. Addig is hirdessétek minden felé hogy létezik egy 2.vh-s játék mod ahol teljes magyar kampányt lehet játszani Jugók, Oroszok, Románok, ellen. És a java csak ezután jön..... wink
 
PanzerbetyarDátum: Hétfő, 2012-01-23, 23:48 | Üzenet # 48
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 3
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Elnzézést, hogy nemigen válaszoltam csak el voltam havazva egyetemen vizsgaidőszak miatt.

Na játszogattam a moddal, és mint azt sejtettem valóban fantasztikus! Tényleg hihetetlen újítások vannak benne, bár már elég régen toltam Blitzkrieget meg úgy stratégiát és egy kicsit nehéznek találtam biggrin
Amit írtál a Tiszántúli harcok, hohó alig várom, és úgy az összes többi pluszt a játékhoz, csak így tovább! Elképesztő mi mindent tud a mod! Csak egy kérdés: van e valami hasonlóan komplex, realisztikus, nagy és történelemhű egységeket felvonultató mod? Főleg ahol a németeket lehet vinni vagy az Észak-afrikai fronton hasonló képen.
 
[HRA]hungaryblitzDátum: Kedd, 2012-01-24, 22:19 | Üzenet # 49
RABSZOLGA
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 246
Kitüntetések: 0
Hírnév: 1
Állapot: Offline
A legnagyobb mod az oroszok által készített GZM7. Rengeteg egységgel és egyebekkel de a történelemhűség, és a realizmus egy más szemszögből nézve valósul csak meg, ha érthető...... De tessék kipróbálni azt is!
 
domDátum: Vasárnap, 2012-06-03, 17:09 | Üzenet # 50
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 9
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
amúgy srácok miért van az, hogy 360 perc mire lejön?
nem tudom de nem lehetne átrakni egy másik letöltőhelyre esetleg itt helyben letölteni?
szvsz gyorsabb lenne
 
[HRA]hungaryblitzDátum: Vasárnap, 2012-06-03, 19:15 | Üzenet # 51
RABSZOLGA
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 246
Kitüntetések: 0
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Sajnálom amióta a megaupload bezárt csak ez van... Itt az oldalon nincs elegendő tárhely illetve nem fogok érte fizetni, ráadásul a fájlméret is korlátozva van!!!!!! Aztán a legtöbb ingyenes letöltő oldalon szintén vagy fájlméret korlát vagy sebesség korlát van, ha nem bírod kivárni akkor töltsd le a médiafire oldalról részenként telepítő nélkül, a linket megtalálod a másik mellett. Ha tudtok jó ingyenes letöltő oldalt fájlméret korlát és sebesség gondok nélkül, rajta ide a linket!
 
domDátum: Csütörtök, 2012-06-28, 11:40 | Üzenet # 52
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 9
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
kibírom max. alvás közben töltöm csak így egyszerűbb lett volna
amúgy ncore-t tudom ajánlani csak hát ugye a bibi az, hogy meghívásos
egyébként emailként át lehetne küldeni mert nincs 1gb de az meg babramunka

Hozzáadva (2012-06-04, 18:20)
---------------------------------------------
ma kb 3szor próbáltam letölteni de a végén megáll majd hosszas várakozás után kiírja, hogy megszakítva angry
kérlek segítsetek mert mindjárt felrobbanok

Hozzáadva (2012-06-28, 11:40)
---------------------------------------------
Köszönöm szépen a segítséget!
Igazán segítőkész ez a fórum is!

 
[HRA]hungaryblitzDátum: Péntek, 2012-06-29, 19:23 | Üzenet # 53
RABSZOLGA
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 246
Kitüntetések: 0
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Nem az oldal segítőkészségével van a baj hanem nem figyeltél oda hogy mit írok! A Mediafire oldalról már rég letölthetted volna csak úgy látszik lusta vagy rendesen elolvasni mások üzeneteit! Tessék hogy még véletlenül se keljen neked megmozdulni itt a közvetlen link a mappához!:http://www.mediafire.com/?fw49nl9r94b06
 
[HRA]hungaryblitzDátum: Péntek, 2012-06-29, 20:03 | Üzenet # 54
RABSZOLGA
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 246
Kitüntetések: 0
Hírnév: 1
Állapot: Offline
A telepítéssel kapcsolatban tessék itt a leírás:
1.Miután minden a fenti linken lévő mappa tartalmát hiánytalanul letöltötted.........
2.Belépsz a Blitzkrieg/run/mods mappába és itt létrehozol egy HRA nevezetű mappát!
3.Belépsz a Blitzkrieg/run/mods/HRA mappába és itt létrehozol egy data nevezetű mappát!
4. Minden letöltött fájlt bemásolsz ebbe a data mappába! Kivétel a hralocaleng.pak helyette letöltöd a magyar nyelvű hralocalhu.pak fájlt inenn:
http://gabgames.ucoz.hu/DOWNLOADS/hralocalhun.rar
majd miután kicsomagoltad ezt is a többi fájl közé másolod.
A fenti linken lévő mappa tartalmazza az összes javítást is így azokat nem kell külön telepíteni!
Viszont nem tartalmazza az intrót valamint a modosított ailogic.dll fájlt.
Az intrót innen töltheted le: http://www.mediafire.com/?5ycjtt2thtwtl
A letöltött movies mappa (benne a három fájllal ) helye : Blitzkrieg/run/data !!!!!!!! mappa és nem a HRA mappa!!!
Az ailogic.dll fájlt inenn: http://www.mediafire.com/?0a8sombi8ic9mjm
helye : Blitzkrieg/run !!!!!

Ha kész már játszhatsz is!

Mod elindítása:
Beállitások/mod betöltése/HRA

Hadjárat elindítása:
ÚJ JÁTÉK/KÉSZÍTETT JÁTÉK/EGYEDI HÁBORÚ/MAGYAR KIRÁLYI HONVÉDSÉG
 
domDátum: Hétfő, 2012-08-06, 21:52 | Üzenet # 55
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 9
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
sajnálom kicsit túldramatizáltam és nem figyeltem
egyébként nagyszerű játék grat!;)

viszont az idegesít, hogy a lövészárkok szinte áthatolhatatlanok
a gyalogság 80-90 százaléka elesik mikor támadok és akkor is csak 1-2 árkot tudok semlegesíteni
a tüzérség meg hozzá se tud szólni a benne bújóknak
a kérdés az hogy akkor én vagyok a béna vagy tényleg ennyire nehéz őket elfoglalni és van valami taktika amivel kis veszteség mellett lehetek sikeres

még 1 kérdés
az miért van, hogy a cr-42-esek jobbak mint a stukák?
a kétfedeles simán pusztítja az ágyúkat, tankokat meg légvédelmi ágyúkat első sorozatra, a stuka meg háromszor megy neki valaminek mire elpusztítja
 
[HRA]hungaryblitzDátum: Szerda, 2012-08-08, 19:52 | Üzenet # 56
RABSZOLGA
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 246
Kitüntetések: 0
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Hát lövészárkokat szemből rohamozni már az első világháborúban sem jött be és itt sem fog. Nem lenék a katonád ha így vezeted a csapatokat! Gondolom nem voltál katona. Gondolj csak bele fedezékből (lövészárok) lőnek gyalogsági sorozatlövő fegyverekkel mi az esélye a gyalogságnak? és szerinted mért találták ki a páncélosokat. Fedezékben lévő élő célok ellen leghatásosabb a szélekről a páncélosok géppuska tüze, valamint az aknavető, de figyelem!! a páncélosokat nem szabad túl közel vinni az árkokhoz mert akkor a páncéltörő gránátok hatósugarába kerülnek!
A repülők javítás alatt, több más repcsivel is vannak még gondok. A következő javításban rendezem az anomáliákat.
 
domDátum: Csütörtök, 2012-08-09, 12:59 | Üzenet # 57
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 9
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
eddig sem nagyon támadtam szemből
ha igen az már csak egy utolsó kétségbeesett próbálkozás
egyébként nem voltam még katona korom okán, de azért értek egy s mást a vezetési dolgokról de tény, hogy kis erőket nehezebben tudok irányítani mint egy nagyobb csoportot(hadosztályszintű egységeket) és inkább elméleti ember vagyok: D(inkább tervezem mint végrehajtom)
most azt csinálom, hogy a mesterlövésszel kilövök annyi katonát amennyit tudok
igen ebbe a hibába párszor beleestem én is(a tankokat túl közelre irányítottam)
azóta nagyjából sikerült kidolgoznom egy saját taktikát, mindenesetre még mindig elég babramunka felszámolni őket: D
repülő probléma: OK
 
AdorDátum: Péntek, 2012-08-31, 04:42 | Üzenet # 58
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 7
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
HI!
Csak egy rövid kérdésem lenne,a HRA-hoz mennyi RAM-ot ajánlsz hogy normálisan mennyen a játék mer nekem mindig bekáoszol a játék meg kilépeget(a kedvencem mikor nincs elmentve és akkor lép ki) wacko
Mondjuk hozzá teszem hogy nagyon tróger gépen nyomom,de most ez van.Szóval azt szeretném tudni kb mi az a min.rendszerkövetelmény amin már pont frankón fut a HRA és még élvezhetö is(nem szaggat,nem lép ki ha pl.bombázok egy hatalmasat vagy mondjuk hirtelen elhuzom az egeret a téképen)Köszi.
 
[HRA]hungaryblitzDátum: Péntek, 2012-08-31, 07:03 | Üzenet # 59
RABSZOLGA
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 246
Kitüntetések: 0
Hírnév: 1
Állapot: Offline
2GB minimum de kell egy jobb vga kártya is..... Igaz, hogy a telepítő fájlok méretének csökkentése végett sok textura csökkentett felbontásba került bele de az eredeti játék textúráinak így is a duplája minimum a felbontás. A térképek mérete is minimum a duplája az eredetieknek ráadásul sokkal több, részletesebb, megjelenítendő objektumot tartalmaznak. Ja és a most készülő térképek még nagyobb szabásúak (Az Alföld küldetés térképei minimum 26x26 de némelyik 32x32) úgyhogy javaslom ha teheted újíts be egy franko gépet...
 
AdorDátum: Vasárnap, 2012-09-02, 21:20 | Üzenet # 60
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 7
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
háhháá biggrin akkor nem csoda hogy szegény nem birja,1GB-al kinlodok itt.:D Hát igen be kéne szereznem valami jobb gépet,pláne hogy én inkább az óriás pályakat kedvelem,de azért igy is nyomom,csak hát nem tudom ugy élvezni a játékot.De nem baj majd egyszer.:D Azért kösz az infot.
 
Fórum » MAGYAR FORUM » ÁLTALÁNOS FORUM » HRA (HRA)
Keresés:


 Copyright Hungaryblitz
by Gabgames